Dzień Babci i Dziadka „ W zaczarowanej dorożce”

02.02 2017

W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylance odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Jak wszyscy doskonale wiemy Babcia i Dziadek są bardzo ważnymi osobami w życiu, każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu przedszkolaki przygotowały dla nich specjalną niespodziankę. Dzieci zaprezentowały program artystyczny „W zaczarowanej dorożce”, podczas którego dziadkowie mogli podziwiać m.in. przepiękne tańce, piosenki śpiewane prosto z serca oraz grę na flażoletach. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić im swoją miłość i szacunek. Zebranym gościom towarzyszyły radość, uśmiech a przede wszystkim łzy wzruszenia.

Wszystkim Babciom i Dziadkom naszych kochanych przedszkolaków jeszcze raz życzymy Stu Lat, pełnych zdrowia, szczęścia a przede wszystkim miłości!!!

Zapraszamy do galerii

os. Zalesie 96 b, 73-108 Kobylanka