O nas

kobylanka-przedszkoleZa nazwą NUTKA kryje się szeroko pojęty profil artystyczny naszego przedszkola. Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na artystyczny rozwój naszych maluszków oraz rozbudzenie w nich wrażliwości na wartości estetyczne w otoczeniu, przyrodzie i sztuce. Bogate i atrakcyjne kalendarium uroczystości i imprez przedszkolnych umożliwi dzieciom prezentację ich talentów między innymi podczas spotkań z rodzicami w formie zebrań, zajęć pokazowych etc.

Przede wszystkim zależy nam, aby zapewnić naszym pociechom wysokie standardy opieki, wychowania i nauczania, a uczynić to pragniemy dzięki fachowej, ciepłej i troskliwej opiece wykwalifikowanej kadry, kochającej pracę z dziećmi oraz stworzeniu kameralnego, przytulnego i estetycznego wnętrza przedszkola, wyposażonego w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne, w którym dziecko będzie czuło się bezpieczne i radosne.

Placówka jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych jako Przedszkole Niepubliczne “Nutka” i realizuje program zgodny z podstawą programową MEN. Nadzór pedagogiczny nad placówką sprawuje Zachodniopomorski Kurator Oświaty.

Budynek naszego przedszkola znajduje się na nowym osiedlu o zabudowie jednorodzinnej -Zalesie w Kobylance. W obiekcie wykonaliśmy szereg prac adaptacyjnych, pozwalających spełnić wszystkie normy i przepisy, gwarantując tym samym bezpieczne i higieniczne warunki naszym przedszkolakom. Wyposażenie budynku posiada odpowiednie atesty. Przedszkole zostało zaopiniowane przez rzeczoznawców – sanitarno-epidemiologicznego oraz straży pożarnej.

kobylanka

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia na adres:

maja@przedszkolenutka.eu

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA