Serdecznie witamy na stronach przedszkola NUTKA w Szczecinie!

Uwaga kochani rodzice!

Już od 18 sierpnia przez dwa tygodnie w poniedziałki środy i piątki

odbywać się będą wspaniałe, wesołe i atrakcyjne zajęcia adaptacyjne
dla naszych przyszłych małych Nutek. Od godziny 17 do 18.30 na dzieci
czekać będą twórcze zabawy plastyczno-muzyczne

pod okiem wykwalifikowanych
nauczycieli z naszych Przedszkoli.

Serdecznie zapraszamy !!

Wszystkie dodatkowe informacje u Pani Kasi 502162184

dzieci-31

Głównym celem naszego przedszkola jest wszechstronny rozwój naszych pociech w duchu integracji. Pragniemy to uczynić dzięki fachowej, wyrozumiałej i troskliwej opiece wykwalifikowanej kadry z uwzglednieniem indywidualnych potrzeb i możliwosci każdego dziecka.

Kształtujemy tolerancję, wrażliwość, otwartość i zrozumienie dla innych. Uczymy umiejętności społecznych, współdziałamy, szanując siebie i innych.

Stosujemy różnorodne, nowoczesne metody pracy z dziećmi, również z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W przytulnych i estetycznych wnętrzach przedszkola zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Przełamujemy stereotypy. Jesteśmy pierwszym niepublicznym przedszkolem na prawobrzeżu Szczecina, które zapewnia rewalidację dzieci w warunkach społecznej integracji z równieśnikami.

Za nazwą NUTKA kryje się szeroko pojęty profil artystyczny naszego przedszkola. Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na artystyczny rozwój naszych maluszków oraz rozbudzenie w nich wrażliwości na wartości estetyczne w otoczeniu, przyrodzie i sztuce. Bogate i atrakcyjne kalendarium uroczystości i imprez przedszkolnych umożliwi dzieciom prezentację ich talentów między innymi podczas spotkań z rodzicami w formie zebrań, zajęć pokazowych etc.

Nasza placówka wpisana jest do ewidencji placówek oświatowych gminy miasta Szczecin i podlega nadzorowi zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Przedszkole zlokalizowane jest na prawobrzeżu Szczecina, w samym centrum osiedla Słoneczne. Lokal spełnia wszelkie wymagania określone w przepisach budowlano-sanitarnych dotyczących obiektów przedszkolnych. Gwarantujemy tym samym bezpieczne i higieniczne warunki naszym przedszkolakom.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia na adres:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

Nasze wideo