Nasze małe „nutki” mają możliwość odkrywania i rozwijania swoich uzdolnień na zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę.

Zajęcia muzyczne w różnej formie

Zajęcia taneczne

Celem zajęć tanecznych jest przede wszystkim rozwijanie sprawności i świadomości ruchowej już od najmlodszych lat.
W połączeniu tańca z muzyką doskonalimy koordynację psycho-ruchową. Pobudza to u dziecka wyobrażnię i rozwija osobowość artystyczną, uwrażliwia na piękno i estetykę.

Taniec-w formie zabawowej- zaspakaja u dzieci w wieku przedszkolnym naturalną potrzebę ruchu ucząc przy tym przyjemności w czasie wykonywanych ćwiczeń, samodyscypliny i współpracy -indywidualnej oraz w grupie.

DOROTA STANKIEWICZDorota Stankiewicz

Rytmika

Aleksandra Kuntmgr Aleksandra Kunt

Akademia Muzyczna w Poznaniu Wydział Dyrygentury, Kompozycji, Teorii Muzyki i Rytmiki specjalność Rytmika

Muzykoterapeuta – Akademia Muzyczna we Wrocławiu

Podyplomowe Studia Muzykoterapii

2 razy w tygodniu

Aleksandra Sewaściejmgr Aleksandra Sewaściej

2 razy w tygodniu (w małych grupach)

Gimnastyka buzi i języka

Logopedia

Indywidualne zajęcia logopedyczne umożliwiają dostosowanie zadań do możliwości dziecka i skupiają się na jego potrzebach. W zależności od rodzaju i stopnia trudności logopeda dobiera odpowiedni zestaw ćwiczeń w celu rozwoju komunikacji, usprawniania narządów artykulacyjnych, doskonalenia słuchu pozawerbalnego i werbalnego, bogacenia słownictwa biernego i czynnego. Indywidualne podejście do dziecka wpływa na dobry kontakt z osobą prowadzącą, co pozwala stworzyć dobra atmosferę pracy i wzajemnego zaufania.

justyna_zając mgr Justyna Zając

Studia licencjackie:
-pedagogika specjalność edukacja osób niepełnosprawnych i logopedia

Studia magisterskie:

-filologia polska specjalność logopedia

ul. Jasna 103b
Szczecin Prawobrzeże (os. Słoneczne)

Kontakt do przedszkola - tel. 789 080 216
Kontakt do wicedyrektora(rekrutacja) - tel. 502 162 184

napisz do naszobacz mapępanel rodzica

panel rodzica