O nas

Serdecznie witamy na stronach przedszkola NUTKA w Szczecinie!

przedszkole 1majaPrzedszkole Niepubliczne Nutka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców a równocześnie wiedząc jak trudne jest pogodzenie obowiązków zawodowych z rodzicielskimi pragnie zapewnić profesjonalną opiekę oraz edukację dzieci od najmłodszych lat,tworząc placówkę w samym sercu biznesu i centrum miasta Szczecina. Dzięki temu żaden rodzic zmęczony codziennym pośpiechem nie będzie musiał dokonywać wyboru między karierą, a wychowaniem dzieci. Przedszkole Niepubliczne Nutka spełni wszystkie Państwa oczekiwania, pozwoli na realizowanie swoich planów zawodowych mając blisko siebie swoje dziecko. Naszą inspiracją do działania jest radość dzieci i zadowolenie rodziców.

W oparciu o artystyczną koncepcję pracy przedszkola będziemy realizować najciekawsze programy edukacyjno – wychowawcze, odkrwać w dzieciach talenty, uwrażliwiać na wartości estetyczne, rozbudzać naturalną ciekawość świata, tak by czuły się bezpieczne, doceniane i wyjątkowe. Mając blisko siebie rodziców przedszkolaków, wiedząc jak ważna jest każda chwila spędzona z dziećmi pragniemy organizować wspaniałe uroczystości, podczas których wzruszenie i szczęście na długo wpisze się w serca wszystkich.

Nowoczesny, atrakcyjny „design”, samodzielny plac zabaw przy samej placówce będą szły w parze z bezpiecznym, ciekawym, urozmaiconym, pełnym radości pobytem dzieci w naszym przedszkolu.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia na adres:

maja@przedszkolenutka.eu

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PROJEKTU