O nas

Serdecznie witamy na stronach żłobka NUTKA w Szczecinie!

przedszkole 1majaŻłobek Niepubliczny Nutka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców, którzy wracając do pracy poszukują dla swoich pociech bezpiecznego i przyjaznego miejsca. W naszej placówce łączymy spokojną, rodzinną atmosferę z edukacją i rozwojem społecznym maluszków. Przez codzienne wspólne śpiewanie, czytanie, zabawy muzyczno-ruchowe, naukę języka angielskiego rozwijamy kiełkujące w dzieciach talenty.
Sale żłobkowe mieszczą się w nowoczesnym kompleksie biurowców Baltic Business Park na piętrze przeznaczonym tylko dla Przedszkola i Żłobka.Zagospodarowana od początku z myślą o dzieciach przestrzeń jest kolorowa, przytulna i komfortowa.
Dzieci objęte są opieką od 7.00 do 17.00 pod okiem wykwalifikowanej kadry pielęgniarki-położnej i pedagoga.
Wygodne szatnie oraz miejsce dla wózków daje duży komfort rodzicom przy przyprowadzaniu i odbieraniu od nas dzieci.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszego żłobka prosimy o wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia na adres:

maja@przedszkolenutka.eu

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŻŁOBKA